Blog

OLIVOVÝ OLEJ NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE!

14 decembra 2020

Olivový olej pre všetky typy kuchyne

Každý olivový olej Borges je navrhnutý a pripravený tak, aby vyhovoval konkrétnym potrebám. Či už má slúžiť za studena alebo na varenie. Olivový olej nesmie chýbať v žiadnej dobrej kuchyni. Zistite, aká je tá najlepšia voľba pre každú príležitosť a pripravte s ňou delikátnou receptami.

Extra panenský olivový olej Original

Obzvlášť vhodný na dresingy a grilovanie, pretože dodá vašim pokrmom delikátnu chuť. Je vyrobený zo zmesi tých najlepších odrôd olív, vďaka ktorým sa stal vyváženým olejom s výraznou chuťou. Použite ho do šalátov, cestovín alebo na zeleninu: zlepšíte chuť receptov tým najzdravším a najprirodzenejším spôsobom.

Extra panenský olivový olej Fruity

Sladkosť tohto oleja (100% z olív odrody Arbequina) necháva prirodzene vyniknúť jeho vlastnosti s jemnou ovocnou chuťou. Je perfektný na šaláty s akýmkoľvek ovocím, rovnako ako na labužnícke toasty, napríklad v kombinácii hruška a syr alebo figy a foie. Mňam!

Olivový olej Classic

Aký olivový olej na varenie? Classic! Jeho jemná chuť neovplyvňuje chuť pripravovaného jedla, je ideálnym olivovým olejom pre akýkoľvek recept. Môžete ho použiť pri pečení a grilovaní, aby mäso a zelenina zostali šťavnatejšie a plné chuti. Je to najlepší olivový olej na varenie a na vyprážanie.

Olivový olej Extra Mild

Vďaka svojej jemnosti si pokrmy zachovajú svoju pôvodnú chuť. Je tou najlepšou voľbou na prípravu cukrárskych výrobkov, omáčok alebo na ľahké a chutné smaženie.

Related posts

Blog
Tri tipy pre vaše cestoviny

Tri tipy pre vaše cestoviny

Blog
Ako na vegánske cestoviny – tri recepty

Ako na vegánske cestoviny – tri recepty

Login required

or with your email address

There has ben an error please try again later