Blog

OLIVOVÝ OLEJ NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE!

14 decembra 2020

Olivový olej pre všetky typy kuchyne

Každý olivový olej Borges je navrhnutý a pripravený tak, aby vyhovoval konkrétnym potrebám. Či už má slúžiť za studena alebo na varenie. Olivový olej nesmie chýbať v žiadnej dobrej kuchyni. Zistite, aká je tá najlepšia voľba pre každú príležitosť a pripravte s ňou delikátnou receptami.

Extra panenský olivový olej Original

Obzvlášť vhodný na dresingy a grilovanie, pretože dodá vašim pokrmom delikátnu chuť. Je vyrobený zo zmesi tých najlepších odrôd olív, vďaka ktorým sa stal vyváženým olejom s výraznou chuťou. Použite ho do šalátov, cestovín alebo na zeleninu: zlepšíte chuť receptov tým najzdravším a najprirodzenejším spôsobom.

Extra panenský olivový olej Fruity

Sladkosť tohto oleja (100% z olív odrody Arbequina) necháva prirodzene vyniknúť jeho vlastnosti s jemnou ovocnou chuťou. Je perfektný na šaláty s akýmkoľvek ovocím, rovnako ako na labužnícke toasty, napríklad v kombinácii hruška a syr alebo figy a foie. Mňam!

Olivový olej Classic

Aký olivový olej na varenie? Classic! Jeho jemná chuť neovplyvňuje chuť pripravovaného jedla, je ideálnym olivovým olejom pre akýkoľvek recept. Môžete ho použiť pri pečení a grilovaní, aby mäso a zelenina zostali šťavnatejšie a plné chuti. Je to najlepší olivový olej na varenie a na vyprážanie.

Olivový olej Extra Mild

Vďaka svojej jemnosti si pokrmy zachovajú svoju pôvodnú chuť. Je tou najlepšou voľbou na prípravu cukrárskych výrobkov, omáčok alebo na ľahké a chutné smaženie.

Related posts

Blog
Ako marínovať lososa?

Ako marinovať lososa?

Blog
Jednoduché špagety na štyri rôzne spôsoby

Jednoduché špagety na štyri rôzne spôsoby

Login required

or with your email address

There has ben an error please try again later