Blog

NAJCHUTNEJŠIE ŠALÁTOVÉ DRESSINGY

11 apríla 2023

Nejchutnější salátové dresinky

Fanúšikovia šalátov máme pre vás niekoľko originálnych a chutných nápadov na dressing, ktorý vašim jedlám dodá iný šmrnc.

Jemný a sladký: Zmiešajte 50 ml extra panenského olivového oleja, 20 ml octu Aceto Balsamico di Modena, lyžicu medu, soľ a korenie. Chutí skvelo so šalátmi, ktoré obsahujú jablko, pretože kyslosť jablka kontrastuje s jemnosťou medu.

Zdravý a energetický: Zmiešajte 25 g nasekaných vlašských orechov, 25 g mandlí, 2 polievkové lyžice balzamového octu a 6 extra panenského olivového oleja. Pridajte soľ, korenie a štipku rozmarínu. Je skvelý do zelených šalátov s paradajkami, listovým šalátom, paprikou, špargľou atď.

Najexotickejší dressing: Skombinujte extra panenský olivový olej s balzamovým octom v pomere 3:1, pridajte soľ, korenie a nadrobno nasekaný čerstvý koriander. Je ideálny na dochutenie cestovín, quinoy alebo ryžových šalátov.

Olalá! Tento typický francúzsky dressing je ideálny do šalátov so zeleninou. Extra panenský olivový olej, biely vínny ocot, nakrájaná šalotka, dijonská horčica a čerstvo mleté ​​čierne korenie. Zázrak na každú príležitosť!

Related posts

Blog

BORGES JE SUPERBRANDS!

Blog
Sviatok Valentín - recepty na Valentín

6 VEĽMI CHUTNÝCH SPÔSOBOV, AKO POVEDAŤ „ĽÚBIM ŤA“

Login required

or with your email address

There has ben an error please try again later