Blog

DUO® UZÁVER, NAJLEPŠÍ SPÔSOB NA DÁVKOVANIE OLEJA

26 februára 2020

Vďaka DUO uzáveru môžete jednoducho regulovať množstvo oleja. Jedna strana uzáveru je prispôsobená na malé množstvo oleja, ideálne na dochucovanie. Druhá strana poskytuje väčšie množstvo oleja, vhodné na varenie.

Borges predstavuje DUO® uzáver s možnosťou dvojitého dávkovania, či už na varenie alebo servírovanie priamo na stole. Vďaka inovatívnemu dizajnu dvoch odlišných otvorov môžete kontrolovať množstvo tečúceho oleja.

Menší otvor je ideálny na dochucovanie, pretože poskytuje malý prúd oleja. Väčší otvor slúži na servírovanie väčšieho množstva oleja za kratší čas, je ideálny pri varení. DUO® zjednodušuje dvojité používanie jednej fľaše pomocou dvojitého, pohodlného a praktického uzáveru. Rovnakú fľašu môžete využívať v kuchyni ako aj na stole bez potreby prelievania do špeciálnej nádobky.

DUO® uzáver je vyrobený zo 100 % plastu a neobsahuje žiadne kovové časti, ktoré by mohli zoxidovať a ovplyvniť tak kvalitu oleja. Zabraňuje aj špliechaniu, tvorbe škvŕn, prípadne jeho plytvaniu.

DUO® sa stáva súčasťou fliaš jednodruhových olejov Borges v Španielsku (Hojiblanca, Picual y Arbequina) a zjednodušuje každodenné používanie oleja.

Related posts

Blog
Tri spôsoby ako využiť tekvicu v jednoduchých receptoch

TRI SPÔSOBY AKO VYUŽIŤ TEKVICU V JEDNODUCHÝCH RECEPTOCH

Blog
Recepty bez lepku, bezgluténové recepty, celiakia recepty

5 RECEPTOV BEZ LEPKU!

Login required

or with your email address

There has ben an error please try again later