Blog

MANDĽOVÝ, LIESKOVCOVÝ ALEBO Z VLAŠSKÝCH ORECHOV. AKÝ RASTLINNÝ NÁPOJ SI VYBRAŤ?

25 marca 2021

Rastlinné nápoje Borges

Máte chuť na osviežujúci nápoj, ale neviete aký si vybrať? Máte chuť na niečo zdravé a chutné? Nechutí vám mlieko alebo vám nerobí dobre na trávenie? Máme pre vás riešenie: rastlinné nápoje. Vhodné na raňajky, desiatu alebo aj po jedle, ako dezert.

1 – Nápoj z mandlí. Je ideálny pre celiatikov a ľudí s intoleranciou na laktózu, pretože neobsahuje lepok, laktózu ani pridané cukry. Je to vhodná alternatíva ku mlieku, kedže nápoj je bohatý na vápnik a zdravé tuky.

2 – Nápoj z lieskových orechov. Kto nemá rád lieskové orechy? Okrem ich lahodnej chute majú aj zdravotné benefity: obsahujú antioxidanty, regulujú hladinu cholesterolu a sú ideálne pre športovcov a tehotné ženy. Čo poviete na osvieženie v podobe vychladeného nápoja z lieskových orechov?

3 – Nápoj z vlašských orechov. Konzumácia vlašských orechov je spájaná s priaznivými účinkami na zdravie. Vlašské orechy pomáhajú predchádzať kardiovaskulárnym chorobám a znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Aj preto odborníci odporúčajú denne zjesť päť vlašských orechov. A práve každý pohár tohoto rastlinného nápoja Borges Natura obsahuje päť orechov. Na zdravie – do slova.

Related posts

Blog
Tri spôsoby ako využiť tekvicu v jednoduchých receptoch

Tri spôsoby ako využiť tekvicu v jednoduchých receptoch

Blog
Recepty bez lepku, bezgluténové recepty, celiakia recepty

5 RECEPTOV BEZ LEPKU!

Login required

or with your email address

There has ben an error please try again later