Blog

MANDĽOVÝ, LIESKOVCOVÝ ALEBO Z VLAŠSKÝCH ORECHOV. AKÝ RASTLINNÝ NÁPOJ SI VYBRAŤ?

25 marca 2021

Rastlinné nápoje Borges

Máte chuť na osviežujúci nápoj, ale neviete aký si vybrať? Máte chuť na niečo zdravé a chutné? Nechutí vám mlieko alebo vám nerobí dobre na trávenie? Máme pre vás riešenie: rastlinné nápoje. Vhodné na raňajky, desiatu alebo aj po jedle, ako dezert.

1 – Nápoj z mandlí. Je ideálny pre celiatikov a ľudí s intoleranciou na laktózu, pretože neobsahuje lepok, laktózu ani pridané cukry. Je to vhodná alternatíva ku mlieku, kedže nápoj je bohatý na vápnik a zdravé tuky.

2 – Nápoj z lieskových orechov. Kto nemá rád lieskové orechy? Okrem ich lahodnej chute majú aj zdravotné benefity: obsahujú antioxidanty, regulujú hladinu cholesterolu a sú ideálne pre športovcov a tehotné ženy. Čo poviete na osvieženie v podobe vychladeného nápoja z lieskových orechov?

3 – Nápoj z vlašských orechov. Konzumácia vlašských orechov je spájaná s priaznivými účinkami na zdravie. Vlašské orechy pomáhajú predchádzať kardiovaskulárnym chorobám a znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Aj preto odborníci odporúčajú denne zjesť päť vlašských orechov. A práve každý pohár tohoto rastlinného nápoja Borges Natura obsahuje päť orechov. Na zdravie – do slova.

Related posts

Blog
TIPY PRE ZDRAVÉ SRDCE

TIPY PRE ZDRAVÉ SRDCE

Blog

AKO ZAČAŤ VÁŠ DEŇ SPRÁVNE?

Login required

or with your email address

There has ben an error please try again later